Договір публічної оферти

1. Загальні положення

1.1. Ця оферта, є офіційною пропозицією ТОВ Фірма “Трейд”, далі по тексту – «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин «ROCK FRONT», далі за текстом – «Договір», і розміщує публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця https://www.rockfront.com.ua/ (далі  «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

 

2. Поняття і визначення

2.1. У цій оферті нижченаведені терміни вживаються в такому значенні:

Товар  моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети;

Інтернет-магазин  відповідно до Закону України «про електронну комерцію», засіб для подання або реалізації товару, роботи або послуги шляхом здійснення електронної угоди.

Продавець  компанія або фізична особа-підприємець, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

Покупець  фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

Замовлення  вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

 

3. Предмет Договору

3.1. Продавець зобов’язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов’язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору.

Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

– добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

– самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

– оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

– обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

 

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар у наявності, представлений на Сайті Інтернет-магазину.

4.2. При відсутності товару на складі, Менеджер компанії зобов’язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

 

5. Порядок оплати замовлення

Післяплата у відділенні служби доставки

5.1. Оплата здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівковий розрахунок в гривнях.

5.2. Якщо кошти не надійшли, в Інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

5.3. Вартість доставки і вартість послуги грошового переказу сплачує Покупець відповідно до тарифів транспортної компанії.

Миттєва оплата за допомогою системи платежів Fondy

5.4. Оплата здійснюється в момент оформлення Замовлення в Інтернет-магазині за допомогою банківської карти Visa або MasterCard.

Оплата при отриманні Замовлення особисто в руки (самовивіз)

5.5. Покупець може самостійно забрати Замовлення у м. Кропивницький.

Оплата на розрахунковий рахунок

5.6. Покупець може оплатити Замовлення на розрахунковий рахунок Продавця у сервісі «Приват24» або за допомогою іншого доступного сервісу.

 

6. Умови доставки замовлення

Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до пункту видачі транспортної компанії, де і здійснюється видача замовлень. Також передбачений варіант самовивозу товару з офісу компанії.

 

7. Права та обов’язки сторін:

7.1. Продавець має право:

– в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

7.2. Покупець зобов’язаний:

– своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

7.3. Покупець має право:

– оформити замовлення в Інтернет-магазині;

– оформити електронний договір;

– вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

За невиконання або неналежне виконання зобов’язань за цією Оферті, сторони несуть відповідальність відповідно до законодавства України.

 

8. Відповідальність сторін

8.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

8.2. Продавець не несе відповідальність:

– за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися від оригіналу товару виключно через різну передачу кольору моніторами персональних комп’ютерів чи інших пристроїв окремих моделей;

– за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

– за затримку та перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

– за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

– за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів – IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

8.3. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об’єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

8.4. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

 

9. Інші умови

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті https://www.rockfront.com.ua/

9.2. Інтернет-магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через Інтернет.

9.3. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.4. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет-магазині замовлення означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти)

9.5. Фактичною датою електронного угоди між сторонами є дата прийняття умов, відповідно до ст. 11 Закону України «Про електронну комерцію»

9.6. Використання ресурсу Інтернет-магазину для попереднього перегляду товару, а також для оформлення замовлення для Покупця є безкоштовним.

9.7. Інформація, яку надає Покупцем є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків та ін. Детальніше  в розділі Політика конфіденційності.

10. Порядок повернення товару

10.1. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться згідно чинного законодавства України.

10.2 Покупець має право повернути або замінити товар якщо він не підійшов за розміром, кольором, характеристикам і т. д., А також в разі, якщо виявлено виробничий брак.

При цьому, товар повинен бути:

– у чистому вигляді

– повністю укомплектований

– мати всі етикетки і ярлики

10.3. Повернення товару в Інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.

10.3. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому суму, рівну вартості товару на Сайті в момент оформлення Замовлення. Повернення коштів відбувається протягом 5 робочих днів.

 

11. Термін дії договору

11.1.Електронний договір вважається укладеним з моменту одержання особою яка направила пропозицію укласти такий договір, відповіді про прийняття цієї пропозиції в порядку, визначеному частиною шостою статті 11 Закону України “Про електронну комерцію”.

11.2. До закінчення терміну дії цей Договір може бути розірваний за взаємною згодою сторін до моменту фактичної доставки товару, шляхом повернення грошових коштів

11.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку, в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.